Máte DOTAZ?
Přejít na homepage

OK Paliva - prodejci pevných paliv energetické třídy A,B,C Vyberte si prodejce pevných paliv (uhlí, brikety, koks, ...) na mapě!

Mapa ČR

První certifikovaná obchodní síť Uhelných skladů v ČR

s garantovaným systémem prodeje pevných paliv a poskytovaných kvalitních služeb pro zákazníka, vám nabízí s možností
on-line objednávky tyto produkty:

Bílinské uhlí Mostecké uhlí Brikety Union Brikety Rekord
Mostecké uhlí Bílinské uhlí-ořech2 Brikety Union Brikety Rekord

Černé uhlí Koks Pytlované uhlí Uhelné brikety
Černé uhlí Koks Pytlované uhlí Uhelné brikety

Palivové dřevo Dřevěné brikety Dřevěné pelety
Palivové dřevo Dřevěné brikety, noční brikety Dřevěné pelety

Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO

Členy autorizované - certifikované Obchodní sítě uhelných skladů značky TOP – PALIVO-TEPLO jsou regionální „uhelné sklady“, které prošly autorizačním procesem a splnily základní podmínky a předpoklady certifikačního procesu (disponují prostředky pro řádný výkon své obchodní činnosti) a následně získaly platný certifikát k systému poskytování kvalitních komplexních služeb pro zákazníka s možností užívání ochranných známek obchodní sítě značky TOP PALIVO-TEPLO.

Ledvické uhlí Naši členové Obchodní sítě TOP PALIVO-TEPLO jsou především tradiční a zavedené „uhelné sklady“ s dobrým obchodním jménem v regionu, kteří mají zájem dále zlepšovat svou obchodní činnost a zkvalitňovat a rozšiřovat své komplexní služby pro zákazníky v oblasti PALIVO-TEPLO, a to jak v sortimentu a kvalitě dodávaných pevných paliv, tak i technickém (technologickém) zázemí včetně odborného servisu a poradenství pro spotřebitele (např. spalovací zařízení „uhelné kotle“, ohřívače a výměníky na vodu, solární technologie atd.).

Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO je tu pro zákazníka, který chce garantovanou kvalitu zboží a služeb, případně radu a pomoc v oblasti pevných paliv a topení – výroby tepla.

Jsme silně orientováni na přání zákazníka, kvalitu, poctivý obchod a potřeby trhu! Dodáváme kvalitní ověřené zboží a držíme záruku a servis!

PORADÍME – POMŮŽEME Vám – jak a čím topit, jak nejlevněji vyrobit teplo!

Naším společným cílem je spokojený zákazník.

Spokojený zákazník